ثبت نام دوره های آموزشی
تصویربرداری مولکولی
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
0 نظر
223 بازدید

تصویربرداری مولكولی فیلیپس

دستگاه‌های تصویربرداری مولكولی فیلیپس در زمینه  باعث تحول روند مراقبت از بیماران شده  است. این دستگاه‌ها با دوز مولكولی پایین و تصویربرداری هیبرید باعث افزایش احتمال شناسایی ضایعات می‌شود و به كاربر اجازه می‌دهد تا اطلاعات تشخیصی را در هر زمان و در هر مکان به اشتراك بگذارد. ما با معرفی محصولاتی مانند Time-of-Flight PET، SPECT/CT هیبرید و PET/CT دیجیتال توانسته‌ایم یکی از پیشگامان در حوزه  باشیم. همچنین در زمینه پزشكی هسته‌ای راهکارهایی ارائه کرده‌ایم كه دقت عملکرد دستگاه‌های مورد استفاده را بسیار افزایش داده و امکان كاربردهای بالینی نوین برای کنترل نتیجه روش‌های درمان سرطان و مطالعه بیماری‌ها را فراهم نموده است.

راهکارهای بالینی

فیلیپس با تركیب SPECT، PET و CT توانسته است راهكارهای بالینی جامعی را ارائه دهد. فراهم نمودن امکانات گسترده برای کاربر جهت مطالعه دقیق هر بیمار و استفاده آسان از دستگاه از جمله ویژگی‌های لحاظ شده در دستگاه‌های تصویربرداری مولکولی فیلیپس است.

 

دستگا‌ه‌های تصویربرداری مولکولی – PET/CT

تکنولوژی Time-of-Flight همواره تضمین کننده دریافت تصاویر PET با بهترین کیفیت است. در حال حاضر، فیلیپس توانسته با استفاده از تکنولوژی چهار بعدی TOF بر روی اسکنرهای PET/CT تحولی در تصویربرداری PET ایجاد کند.

دستگاه‌های تصویربرداری مولکولی – SPECT

تشخیص دقیق ناهنجاری‌های اولیه به کمک سیستم‌های تصویربرداری SPECT امکان‌پذیر است. با استفاده از دستگاه‌های SPECT فیلیپس می‌توانید به بالاترین کیفیت در تصاویر دست یابید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر